DMCA

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś pytania dotyczące zastrzeżenia naszej witryny, prosimy o kontakt przez e-mail pod adresem [email protected]bodoglife.eu. Zastrzeżenia dla bodoglife.eu

Wszystkie informacje na tej stronie są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. bodoglife.eu nie udziela żadnych gwarancji dotyczących kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane w odniesieniu do informacji znajdujących się na tej stronie (bodoglife.eu), jest ściśle na własne ryzyko. bodoglife.eu nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i / lub szkody związane z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej strony internetowej można odwiedzać inne witryny, korzystając z hiperłączy do takich stron zewnętrznych. Chociaż staramy się zapewnić tylko wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych stron internetowych, nie mamy żadnej kontroli nad treścią i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znalezionych na tych stronach. Właściciele witryn i ich zawartość mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą wystąpić, zanim będziemy mieli możliwość usunięcia linku, który może być "zły".

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne zasady i warunki prywatności, na które nie mamy wpływu. Pamiętaj, aby zapoznać się z Polityką prywatności tych stron, a także ich "Warunkami korzystania z usługi" przed podjęciem jakiejkolwiek działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji.