Ostatnio dodane

Złota mucha MOBI

Złota mucha MOBI

Kto wie, może ktoś taki jest wśród autorów tekstów zebranych w niniejszej książce?”. Koszmarna, wstrząsająca, porażająca sytuacja, wystawiająca na obłąkańczą próbę instynkt macierzyński, bezwarunkową miłość i absolutne oddanie. Pewnie ma z tego jakieś "profity" i jest zastraszony przez innych profesorków od ewolucji, lub tak został doszczętnie zindoktrynowany przez edukację gdzie jest tylko ewolucja; myślę, że zamknął się tylko w intelekcie (czyt. Iga, miłość to odpowiedzialność za drugą osobę.

Victor Gimnazjalista nr 23/455 Ebook

Victor Gimnazjalista nr 23/455 Ebook

Kossakowska wykreowała świat, który zarówno odrzuca swoją bezwzględnością i brzydotą, jak i przyciąga z ogromną siłą. Sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna, a atmosfera zagrożenia rośnie. Pełna czarnego humoru opowieść zawiera wiele momentów dramatycznych oraz społeczny komentarz na temat uprzedzeń i niesprawiedliwości. Ceną życia jest jednak służba w austriackiej armii. Jeśli będziemy szukać z pewnością znajdziemy, ale nie bądźmy ślepi, głusi, bez serca, zamknięci na słowo, które jest Stwórcą tu na Ziemi.

Oddechy. Tom 2. Oddychając z trudem MP3

Oddechy. Tom 2. Oddychając z trudem MP3

To, co pięć dekad temu zaczęło się jako niewinna pogoń nastolatków za marzeniami, dziś stało się koszmarem na jawie. Dziadek umiera, pozostawiając Piper w spadku dom i kilka zagadkowych przedmiotów – złoty wisiorek, srebrny klucz, nieodebrane przez adresatkę listy pisane przez Annabelle do przyjaciółki Lillian. Dr Shepherd zwierza się w książce, ile przyszło zapłacić jemu samemu i jego bliskim. Zawsze mam spore trudności w pisaniu opinii na temat zbioru opowiadań, a właściwie to muszę przyznać, że bardzo rzadko po takowe sięgam.

Koniec lata DOC

Koniec lata DOC

Odkrywanie rzekomej prawdy przeradza się w obsesję. W ludziach ceni sobie lojalność, empatię i ponadczasowe piękno wewnętrzne. ” „Siedzę po uszy w terapiach płodności, jestem napompowana hormonami. Termin otwarcia zbliża się nieubłaganie. Uważa, że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Neurofitness, czyli trening szarych komórek, cieszy się na całym świecie coraz większą popularnością. Ciekawie, lekko i z humorem napisana książka. Nie ma żadnych zahamowań i wątpliwości.

Strange the Dreamer. Tom 1. Marzyciel Audiobook

Strange the Dreamer. Tom 1. Marzyciel Audiobook

It is a story about maturity, wisdom, experience. W serii „Prawo na Co Dzień” ukazały się również: „Taryfikator mandatów i punktów karnych”, „Kodeks pracy”, „Kodeks cywilny”, „Kodeks spółek handlowych”, „Ordynacja podatkowa”, „Kodeks postępowania administracyjnego”. Polskie wady i przywary wielokrotnie wyolbrzymione przedstawione bez ogródek są po prostu komiczne. Wyjątkowości takiej „inności” nie należy się bać, do czego przekonuje nas autorka, ale wręcz przeciwnie, starać się poznać, zrozumieć.

Słoneczne Rodos Audiobook

Słoneczne Rodos Audiobook

Przede wszystkim jednak w swojej książce Natarajan doskonale uchwyciła ową nieodpartą potrzebę odkrywania, która cechuje ludzkość od zarania dziejów – Brian Greene, autor książek „Ukryta rzeczywistość" i „Piękno Wszechświata" O Autorce:PRIYAMVADA NATARAJAN jest profesorem astronomii i fizyki na Uniwersytecie Yale, zajmuje stanowisko profesora w katedrze im. Z wdzięczności pomaga mu spłacać kolejne karciane długi. Chłopak zdobywa sympatię cesarza, ten zaś zabiera go ze sobą w świat i obdarza ojcowską miłością.

Sekrety La Roja MOBI

Sekrety La Roja MOBI

XX wieku angażuje emocjonalnie Polaków, którzy również dziesięć lat po śmierci Poety (10 kwietnia 2004 r. Także to, jak ich znajomość i jej trudne początki wyglądały z jego perspektywy. Co ważne, powojenna ciągłość elit do dziś stanowi dla Niemców potencjalne źródło nowych sporów i skandali. Tak powstała ta wyjątkowa książka, ujmująca prostotą i autentycznością. Trop prowadzi do hiszpańskiej Sewilli, miasta, nad którym unosi się duch Krzysztofa Kolumba, ulice rozbrzmiewają flamenco, a dookoła czuć zapach aromatycznej paelli.

Black Mirror. Poradnik do gry MP3

Black Mirror. Poradnik do gry MP3

Dzięki temu różne pytania, jakie zadaje nam autor (m. Powstała pasjonująca opowieść o ludziach, miejscach, o jedzeniu, okraszona smakowitymi anegdotami, przepisami i pięknymi zdjęciami Radka Polaka. I dobrze – żyjecie w nowszym świecie i oby nigdy nie przyszło wam poznać tamtej rzeczywistości. ]Już na ostatnim etapie jej procesu wydawniczego dowiedziałam się o zamieszczonej w książce dedykacji. A zbliża się punkt kolizji kilku ważnych kryzysów. Teraz, mając w pamięci tamte emocje, można raz jeszcze, wnikliwiej i z większą wrażliwością przyjrzeć się obu bohaterom książki: Maestro Kapuścińskiemu i jego biografowi Domosławskiemu.

Milenialsi w pracy MP3

Milenialsi w pracy MP3

Ta noc miała przejść do historii. Dawniej po lasach jeno wilki wyły, teraz namnożyło się rozmaitego paskudztwa – gdzie spojrzysz, tam upiory, bazyliszki, diaboły, żywiołaki, wiły i utopce plugawe. „Śmierć i trochę miłości”, tak jak poprzednie opublikowane po polsku powieści Marininej, pełna jest zagadek i znakomicie stopniowanego napięcia. Co cztery i pół dnia na Ziemi przybywa milion ludzi, a powierzchnia naszej planety nie może się przecież rozciągnąć. Jest zbyt seksowna i zbyt profesjonalna.

GTA V - przewodnik po grze MP3

GTA V - przewodnik po grze MP3

Majowe popołudnie 1866 roku staje się punktem zwrotnym w życiu kilkorga ludzi, w różny sposób powiązanych z rodziną londyńskich finansistów, Pilasterów. Widział świętość życia dwóch papieży – codziennie, w najbardziej prywatnych sytuacjach. Już teraz co dziesiąty mieszkaniec Francji jest muzułmaninem, a prognozy zapowiadają, że w latach pięćdziesiątych naszego wieku w wielu zachodnich krajach wyznawcy islamu mogą stanowić połowę, a nawet większość. Podążają za nim, chcą go przekupić, nękają go.