Ostatnio dodane

Teoria diabła i inne spekulacje DOC

Teoria diabła i inne spekulacje DOC

Żadna z nich nie spodziewa się, że podczas kursu nauczą się znacznie więcej niż tylko kolejnych ściegów. Pełna niebezpieczeństw dżungla, zagrażająca życiu na każdym kroku. Rwą się więzi społeczne, nieufność i podejrzliwość uniemożliwiają jakiekolwiek porozumienie. W Dobrobycie Kate, w zupełniej zgodzie ze swoją naturą, stała się bezwzględną łowczynią. Jak będzie wyglądać nasz pierwszy kontakt z obca rasą? Czy stosunki będą pokojowe, czy może z miejsca skoczymy sobie do gardeł? Kim są i jak wyglądają obcy? Czy są już wśród nas? Czy…Pięć zupełnie różnych wizji spotkania z obcą inteligentna rasą.

Fantomas. Zakochany książę EPUB

Fantomas. Zakochany książę EPUB

Jej najstarsze pisemne wersje pochodzą z XII wieku, a sama legenda stała się inspiracją dla wielu średniowiecznych utworów literatur europejskich. To spotkanie to dla niego pierwsza, dla niej – ostatnia szansa. Wykładał w Wyższej Szkole Morskiej, ucząc przyszłych oficerów floty handlowej i rybackiej, m. Nie ma tu wybrańców, którym wszystko uchodzi płazem. Wyróżnia go uwzględnienie zagadnień na ogół niepodejmowanych w podręcznikach psychologii organizacji i pracy. Choroba postępuje nieubłaganie.

Prawdziwe powołanie MP3

Prawdziwe powołanie MP3

[15 września] Temu, który to będzie kiedyś czytał, włosy staną na głowie. Mam długie włosy, bardzo rozpoznawalne, mało kto nosi takie długie, właśnie dlatego, że niepraktyczne – kołtunią się. Powieść, rozgrywająca się w XIX wieku, opowiada zbeletryzowane losy Joanny Grudzińskiej, polskiej żony wielkiego księcia Konstantego, który przez wiele lat pozostawał rzeczywistym władcą Królestwa Polskiego. Teraz nadchodzi nowa wojna. Nagłe, wielkie pieniądze pozwalają mu na prowadzenie zupełnie odmiennego życia, niż do tej pory.

Kuchnia krok po kroku. Naleśniki i placki MOBI

Kuchnia krok po kroku. Naleśniki i placki MOBI

Nadine Gordimer, południowoafrykańska laureatka Literackiej Nagrody Nobla, na kartach swej powieści opowiada historię miłości pozornie niemożliwej. „Dyskretny urok Śląska” przypomina, że patrzenie na Śląsk jedynie z perspektywy polsko-niemieckiej mocno zawęża kulturowe bogactwo regionu. Na razie nie spotkano w kosmosie innych inteligentnych istot, więc członkowie wyprawy eksploracyjnej spokojnie prowadzą swe badania w Ramieniu Perseusza. Ekspedycję od początku prześladuje pech i do spokojnej zatoczki Gruhunken docierają tylko we trójkę.

Kolomba MP3

Kolomba MP3

Marco Polo, psychiatra, neurolog i zdeklarowany ateista, przyjeżdża do Jerozolimy. Anna stara się nie myśleć o współczesnym świecie, który opuściła na dobre. To Salomon, który potrafi zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Całość czyta się lekko i przyjemnie, gdyż powieść ta, jak wiele innych książek Barbary Taylor Bradford, jest dobrym czytadłem, przy którym można się zrelaksować. Fascynowała go też mechanika. Cały świat barwi się na różowo. Wtem przed dziobem zamajaczył filar mostu.

Techniki zbioru, utrwalania i konserwacji zwierząt Audiobook

Techniki zbioru, utrwalania i konserwacji zwierząt Audiobook

Debiutanckie powieści obydwu pisarek były znakomite, ale przeszły bez większego echa, w kolejnych książkach obydwie potwierdziły swój niezwykły talent: Flynn w «Zaginionej dziewczynie», Heaberlin w «Polnych Kwiatach». Jednostki powinny opracować, wdrożyć, oceniać i doskonalić procedury kontroli w środowisku informatycznym. Pytana, skąd dziwny tytuł, tłumaczy: „To książka o jesiennych miłościach i jesiennych rozmowach, a pojęcia «wariacji» używam, bo – jak w muzyce – ten sam temat pojawia się w najrozmaitszych wariantach”.

Ciemno, czyli jasno EPUB

Ciemno, czyli jasno EPUB

Irlandka Rose O’Malley bardzo potrzebuje pieniędzy. Fallon, słynna kurtyzana nazywana Markizą Tajemnic, obraca się w najlepszym londyńskim towarzystwie. W wydanej wcześniej w 1999 r. Wpisuje się w studia krytyczne nad integracją w Europie i tym samym niezwykle kreatywnie otwiera dyskusję nad stanem obecnym i przyszłością UE” – prof. „«Światła w jeziorze» to zabawna i niesamowicie naturalna historia rezolutnej Karoliny, której życie pokazuje, że los miewa dla nas nieraz niecne plany, w szczególności, jeżeli mowa o nieokiełznanym uczuciu, jakim jest miłość.

Kuala Lumpur. Przewodnik MOBI

Kuala Lumpur. Przewodnik MOBI

Powstał w całości z wielkiej płyty, a pierwsi mieszkańcy wprowadzali się do swoich M w 1977 roku. Jednakże każdej nocy rozpruwa pracę z poprzedniego dnia. Los Erdas zależy teraz od czworga młodych bohaterów… oraz od ciebie. Adam Faber stworzył baśniowy świat połączony ze współczesnym Londynem. Nie brak również wątków miłosnych z bohaterkami kobiecymi. Zbiór zawiera utwory: „Jazon Bobrowski”, „Pierwsza kula”, „Nad program”, „Historia o białym wole” i „Filantrop”. Opisywał ich położenie narodowe.

VAT od nieruchomości w interpretacjach organów podatkowych i orzeczeniach sądów Audiobook

VAT od nieruchomości w interpretacjach organów podatkowych i orzeczeniach sądów Audiobook

Technika z kolei wykorzystuje rozwiązania podpatrzone w organizmach żywych do rozwiązywania zadań inżynierskich. Powszechne kłopoty codziennego życia jakby nie dotyczyły Zbyszka i grona jego najbliższych przyjaciół. Bardzo nieprzyjemny w kłótni. Teraz Zoe musi odnaleźć się w życiu bez niego. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z prozą Petera Jamesa to Ludzie Doskonali mogą być świetnym początkiem. Planeta powitała go mgłą i śmiercią. Wykorzystano rzeczywiste zapisy badań z codziennej praktyki lekarskiej.

Podróże między kobiecością a męskością DOC

Podróże między kobiecością a męskością DOC

„Kim Gordon przez trzy dekady była basistką Sonic Youth – legendy gitarowej alternatywy. Powraca pytanie, które Hatzfeld nieustannie stawia – jak możliwe jest życie po czasach ludobójstwa? „Naprawdę, mieliśmy oczy mokre od łez. Musisz oddawać kult zmarłym, a potem sławić żyjących – Najwyższego Przywódcę, Kim Dzong Una. „Ta książka zrodziła się z ciekawości i rozczarowania. Ale on nie chciał pocieszenia. Smutne, czasem prześmiewcze spojrzenie na historie różnych osób, z których wyłania się niepokojący obraz ludzkiej kondycji jako takiej.