Ostatnio dodane

Perspektywa Audiobook

Perspektywa Audiobook

Gdy dowiaduje się, że ofiarą padł jej szkolny kolega, postanawia zebrać jak najwięcej informacji. W książce nie ma spisu treści, co jest tym bardziej denerwujące, że jest to zbiór opowiadań i na czytniku trudno odnaleźć to, do którego chciałoby się wrócić. Życie trzech przyjaciółek od czterdziestu lat oscyluje wokół jadłodajni w miasteczku Plainview, gdzie jeszcze w latach 60. Mimo to snują śmiałe plany na przyszłość. Nie masz ogrodu, a chcesz otaczać się zielenią i kwiatami? Poradnik Hanny Wypych i Ireny Przydróżnej pomoże Ci stworzyć zielony parawan, abyś mógł na swoim balkonie czuć się swobodnie.

Danuta Szaflarska. Jej czas Ebook

Danuta Szaflarska. Jej czas Ebook

Jak zatrzymać strumień obłędu, nienawiści i okrucieństwa? Jak odkryć motywy zbrodni, dotrzeć do źródła zła, przewidzieć posunięcia oprawcy? Lecz przede wszystkim jak zinterpretować pozostawione przez mordercę ślady?Od razu widać, że to złożona gra psychologiczna prowadzona na wysokim poziomie, z wyjątkowo inteligentnym i przebiegłym mordercą, a stawić jej czoło może jedynie nieprzeciętnie uzdolniony detektyw. „Forteca Duchowna Królestwa Polskiego” to reprint księgi wydanej w Krakowie w roku 1662.

Savitri. Powieść o wiernej żonie Ebook

Savitri. Powieść o wiernej żonie Ebook

Czerwona, spękana z gorąca ziemia, potężne, zwaliste skały, olbrzymie kaktusy saguaro. Przyjaźni, która zmieniła wszystko. Tort przybliżał się, rósł, aż nagle zamienił się w ogromną białą wyspę, spowitą w gęste mgły. Książka będzie niezwykle pomocna dla wszystkich, którzy występują publicznie – nauczycieli, wykładowców, biznesmenów. Sześć książek pisarza zaadaptowano na potrzeby kina; najbardziej znana ekranizacja to „Marnie” w reżyserii Alfreda Hitchcocka. Czwarty tom z inspektorem Kari Vaarą.

Chełm. Miniprzewodnik MP3

Chełm. Miniprzewodnik MP3

Jake przyjmuje ją bez wahania, uprzedza tylko, że nieakceptowane są żadne związki prywatne pomiędzy członkami zespołu. Ilona Felicjańska inspiruje tysiące Polek, by z odwagą zajęły się swoim życiem. W powieści Odporny Michaela Palmera zostaje poruszony właśnie ten motyw. Świat żyjącego mroku, gdzie czyha niewidzialny wróg. Proces wchodzenia w nowe role, kształtowania więzi z poczętym dzieckiem. Pytanie tylko kiedy, i jak wiele zła zdoła jeszcze wyrządzić. Bruno nigdy nikogo naprawdę nie kochał.

Quo vadis? Powieść z czasów Nerona - Quo vadis? A Narrative of the Time of Nero EPUB

Quo vadis? Powieść z czasów Nerona - Quo vadis? A Narrative of the Time of Nero EPUB

Istotnym wątkiem, który pobrzmiewa na kartach tej książki, są granice sztuki w kontekście zachowań etycznych i indywidualnych wyborów estetycznych. Premiera „Tamtych dni, tamtych nocy” z mistrzowskimi rolami Timothée Chalameta i Armiego Hammera w polskich kinach zaplanowana jest na 26 stycznia. ALINA GUTEK – dziennikarka od lat związana z magazynem „Zwierciadło”. Czy można zgodnie z tą regułą wymierzać sprawiedliwość? Twarde prawo, ale prawo - mówi łacińska sentencja i być może moglibyśmy przyznać jej rację, gdybyśmy nie poznali historii dziewczyny, która zabiła swojego prześladowcę chcąc chronić nie tylko własne życie.

Damnatus DOC

Damnatus DOC

„Kapłan molestował ministranta”. Fascynacja i zdziwienie Jezusem Chrystusem będą miały praktyczne znaczenie. Rolę jego biura pełni kuloodporna furgonetka z dostępem do bezprzewodowego internetu, wyposażona w barek, małą lodówkę, wygodne skórzane fotele, broń ukrytą w schowku i solidnie uzbrojonego kierowcę. Jedynie sąsiadka próbuje ją przekonać, aby zaakceptowała istniejący stan rzeczy: „Każda z nas zna swoje przeznaczenie, więc po co z nim walczyć?”. Niestrudzony podróżnik i miłośnik przyrody.

Azincourt MOBI

Azincourt MOBI

Do podsędka sądu pokoju przychodzi list z wezwaniem do zajęcia się sprawą nagłej śmierci młodej panny, Felicji Łapszyńskiej. Głównym bohaterem jest agent Mike McNally – detektyw o stylu działania inspektora Colombo – który prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kolejnej zmiany. Przedstawienie od podszewki układów panujących w świecie łyżwiarstwa nieco spowalnia tempo akcji, jednak mnie szalenie zaciekawiło i jednocześnie zniesmaczyło. Nowa powieść autora cyklu o Czarnym Maćku! Wojtek mieszka sam z tatą Tomaszem, który prowadzi mały antykwariat.

Viva Pinata - poradnik do gry PDF

Viva Pinata - poradnik do gry PDF

Żona Clarka, Cindy, proponuje nawet Neni dorywczą pracę w letnim domu rodziny w Hamptons. W tym środowisku barwnej alternatywnej cyganerii, ludzi okrytych dobrą i złą sławą, dwoje dzieciaków zawarło pakt, że będą się o siebie troszczyć. Noah stopniowo zaczyna kwestionować dotychczasowe ustalenia, a także postawę Avy, która, jak się okazuje, prowadzi znacznie ciekawsze życie, niż mu się wydawało. Ale zagrażają mu nie tylko służby specjalne zachodniej cywilizacji, która próbuje podnieść się po niszczących wojnach religijnych, lecz również tajna organizacja fałszerzy książek z siedzibą na uralskiej górze Manaraga.

Antropologia kulturowa. Część 2 Audiobook

Antropologia kulturowa. Część 2 Audiobook

Książkę uzupełniają napisane barwnym językiem biogramy najważniejszych postaci, obfita bibliografia i bogaty materiał zdjęciowy. Wyjął z szuflady granatowe pudełeczko, a z niego delikatny złoty pierścionek z niewielką cyrkonią. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie koniecznie przeczytajcie tę książkę. Kiedy więc Christian proponuje swojej seksownej dziewczynie zupełnie nowy układ, ta nie potrafi mu odmówić. Można Go usłyszeć, jeśli tylko zamknie się oczy. Kogo nie interesują piersi? Mężczyzn fascynują.

Pamięć światłości DOC

Pamięć światłości DOC

granatowej policji będącej na służbie niemieckiej władzy okupacyjnej. Zaadoptowane w gwarze dobrze przylega do spraw małych i większych, na przykład do losów Śląska. Druga bitwa – zwycięska, była znacznie większa niż pod Wiedniem i zakończyła się sromotną klęską wojsk tureckich. Tak kontrowersyjne, że autorzy podręczników historycznych – od tych dla dzieci i młodzieży zaczynając, na akademickich kończąc – wolą się nimi nie zajmować. Związek jaki tworzy z Pascalem, pracującym w branży ekskluzywnych zegarków niestety nie jest tym o którym marzyła.